Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Podruhé do Třebíče, tentokrát se dvěma týmy
8. turnaj – 22. 2. 2014, sportovní hala ZŠ Horka-Domky Třebíč
2. a 8. místo
 
V pořadí již osmý turnaj sezóny se konal v Třebíči. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 družstev (domácí Snipers postavili 3 týmy, po dvou týmech jihlavská FBŠ a žďárský Hippos). Turnaj byl kvůli velkému počtu účastníků rozdělen do dvou skupin. Starší tým přípravky pod vedením Dana Sochora si zahrál ve skupině A a mladší tým pod vedením Víti Roseckého ve skupině B.
Starší „Danův“ tým na úvod nastoupil k utkání se Snipers „1“, které s převahou vyhrál 8:0. Hráči Hipposu na soupeře vlétli hned od začátku a po třech minutách vedli již 5:0. V dalším zápase nastoupili proti týmu Snipers, ve kterém na úvod prohrávali 0:1, ale pěti brankami v řadě otočili na konečných 5:1 pro Hippos. V následujících utkáních přehráli Danovi svěřenci Pelhřimov 5:0 a „modrý“ tým FBŠ 5:2. V posledním utkání ve skupině rozstříleli mužstvo Okříšek 12:1 a s přehledem skončili ve skupině A na 1. místě, které jim zaručilo účast ve finále proti vítězi skupiny B – jihočeským Malontům. Ve velmi vyrovnaném finále žďárští podlehli soupeři 1:2 a obsadili konečné 2. místo. S předvedenou hrou týmu během celého turnaje mohl být trenér spokojen.
Mladší hrošíci pod vedením Víti Roseckého na úvod prohráli s „fialovým“ týmem FBŠ 0:4. Do druhého utkání, tentokrát s týmem Snipers „2“, však žďárští vstoupili lépe a vedli 2:0. Soupeř dokázal skórovat pouze jednou a Hippos udržel těsné vítězství 2:1. V posledních dvou utkáních ve skupině žďárští nedokázali zvítězit. Nejprve prohráli s Přibyslaví 1:5 a poté s favoritem celého turnaje týmem Malont 1:6. Jediná výhra znamenala 4. místo ve skupině B, které zaručovalo účast v zápase o konečné 7. místo proti Spartaku Pelhřimov. Ve vyrovnaném utkání podlehli Víťovi svěřenci Spartaku 2:3 a obsadili na turnaji konečné 8. místo.
 
Výsledky turnaje

 

Foto: Pavel Rous
 
Sestava „ Danova“ Hipposu
Krejčí Jakub, Novák Ondřej, Partl Matěj, Přibylová Martina,
Sekničková Nikola, Sochor Marek, Svatoň Martin
 
Sestava „ Víťova“ Hipposu
Frendl Vít, Klíma Filip, Kratochvíl Josef, Kratochvílová Tereza, Neuer Patrik,
Rousová Veronika, Sáblíková Nela, Vrbas František
 
Trenéři
Sochor Daniel, Rosecký Vít