Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Výborné výkony přípravky před domácím publikem
7. turnaj – 9. 2. 2014, sportovní hala Na Bouchalkách Žďár nad Sázavou
2. a 5. místo
 
Po třech týdnech nastoupila přípravka opět na domácí palubovce, tentokrát v rámci turnaje své kategorie. Vzhledem k dostatečnému počtu hráčů žďárský Hippos nasadil do turnaje dva týmy, stejně jako sousední Přibyslav. Za „Danův“ tým nastoupili turnajově více protřelí hráči. Za „Víťův“ tým nastoupili hráči, kteří za sebou zatím nemají tolik turnajových zkušeností. Obě družstva Žďáru předváděla před domácími fanoušky pěkné výkony. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev. 
Danovi svěřenci na úvod porazili modrý tým Přibyslavi 6:0 a již od prvních minut naznačili, že se diváci budou mít ještě na co těšit. Ve druhém utkání nastoupili proti „žluté“ Přibyslavi a po vyrovnaném průběhu utkání dokázali žďárští dvěma brankami v závěru zvítězit 4:2. Třetím zápasem bylo nejvíce očekávané utkání s jihočeskými Malonty, do kterého žďárští vstoupili výborně a po půl minutě již vedli 1:0. Soupeř dokázal brzy stav srovnat, ale hrošíci dvakrát udeřili a v polovině utkání vedli 3:1. Soupeř se však nevzdal a opět prokázal své kvality, když dokázal utkání otočit na konečných 3:4 v neprospěch Žďáru. Danův tým v následujících utkáních nepolevil a postupně s velkým přehledem porazil všechny zbývající soupeře (Pelhřimov 7:1, Snipers 10:0, Hippos „Víťa“ 4:0 a FBŠ Jihlava 8:0). Celkové skóre 42:7 však díky prohře s Malonty znamenalo až konečné 2. místo. Danův tým po celou dobu předváděl výbornou útočnou hru s pěknými kombinačními akcemi, podpořenými zajištěnou obranou, o čemž svědčí 4 zápasy s nulou.
Víťovo družstvo zahájilo turnaj dvěma remízami, nejprve s FBŠ Jihlava 1:1 a poté s pelhřimovským Spartakem 3:3. Po úvodních remízách přišlo těsné vítězství žďárských 1:0 nad Snipers Třebíč. Na dobré výsledky mladší hrošíci navázali i v dalším utkání, kdy opět dokázali remizovat, tentokrát se žlutým týmem Juvenisu 1:1. V následujícím zápase narazili svěřenci Víti Roseckého na budoucího vítěze tým Malont, ve kterém prohrávali žďárští již 0:4, v závěru zápasu ještě dokázali zkorigovat výsledek na konečných 1:4. V závěrečných dvou utkáních se již mladšímu týmu Hipposu nepodařilo skórovat a prohráli dvakrát shodně 0:4, nejprve s „Danovým“ Hipposem a poté i s modrým týmem Přibyslavi. Podaným výkonem mladší hráči přípravky potěšili domácí fanoušky a dokázali, že budou schopni uhrát minimálně vyrovnané výsledky s ostatními týmy na Vysočině v příští sezóně, po odchodu starších hráčů přípravky do kategorie elévů.

 

Výsledky turnaje

 

 

Sestava „ Danova“ Hipposu
Gabaš Matěj, Novák Jan, Novák Ondřej, Partl Matěj,
Přibylová Martina, Sekničková Nikola, Svatoň Martin
 
Sestava „ Víťova“ Hipposu
Čech Filip, Frendl Vít, Klíma Filip, Kratochvíl Josef, Neuer Patrik, 
Pospíchal Vítek, Rousová Veronika, Sáblíková Nela
 
Trenéři
Sochor Daniel, Rosecký Vít
 
 
 
 

ZPĚT NA ROZPIS TURNAJŮ