Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Z prvního turnaje v roce 2014 opět umístění na bedně
6. turnaj – 11. 1. 2014, sportovní hala ZŠ Horka-Domky Třebíč
3. místo
 
První turnaj v kalendářním roce 2014 se konal v Třebíči. Turnaje se zúčastnilo na přípravku rekordních 10 družstev (domácí Snipers postavili dokonce 3 týmy). Turnaj byl tedy rozdělen do dvou skupin a tým Hipposu byl „nalosován“ do skupiny B, kde na něj mimo jiné čekaly jihočeské Malonty – dosavadní vítěz všech turnajů sezóny.
Žďárská přípravka na úvod nastoupila k utkání s FBŠ Jihlava, ve kterém po opatrném začátku nakonec zvítězila 5:1. Hrošíci vyhráli i další dvě utkání ve skupině a na závěr je čekal zápas s favorizovanými Malonty.
Díky rozdělení turnaje na dvě skupiny žďárští museli Malonty porazit, pokud si chtěli zahrát finále. Prohra či remíza znamenaly pouze účast v závěrečném utkání o 3. místo. Hned na začátku utkání Hippos inkasoval 2 góly z volných úderů, což žďárské trochu srazilo na kolena. Malonty své vedení dále navyšovaly až do stavu 7:0. V závěru utkání mladí hrošíci ještě dokázali dvěma brankami zkorigovat stav na konečných 7:2 a čekalo je utkání o konečné 3. místo.
V utkání o 3. místo žďárská přípravka nastoupila proti mužstvu Snipers Třebíč „1“. Hráči Hipposu nic neponechali náhodě, s přehledem zvítězili 5:1, a obsadili konečné 3. místo.

 

Výsledky turnaje

 

foto: Pavel Rous 

Sestava Hipposu
Frendl Vít, Kratochvíl Josef, Krejčí Jakub, Novák Ondřej, Přibylová Martina,
Rousová Veronika, Sáblíková Nela, Sekničková Nikola, Sobotka Miroslav,
 Sochor Marek, Svatoň Martin
 
Trenér
Sochor Daniel
 
 
 

ZPĚT NA ROZPIS TURNAJŮ