Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Po dvou týdnech opět v Pelhřimově

4. turnaj – 1. 12. 2013, sportovní hala ZŠ Osvobození Pelhřimov

2. místo

 

Po dvou týdnech a dalších šesti tréninkových dávkách vycestovala přípravka Hipposu opět do Pelhřimova. Poprvé v sezóně žďárský tým nepoznal na turnaji hořkost porážky a po výborném výkonu, čtyřech výhrách a jedné remíze, skončil pouze díky horšímu skóre (o tři góly) na 2. místě za družstvem TJ Hraničář Malonty.

Nejočekávanějším utkáním turnaje byl zápas Hipposu proti TJ Hraničář Malonty, ve kterém žďárští sehráli vyrovnanou partii a potrápili doposud nejlepší mužstvo soutěže. Během utkání prohrávali svěřenci trenéra Daniela Sochora již 2:0, avšak dvěma góly v závěru utkání dokázali vyrovnat na konečných 2:2, čímž udělali velkou radost přítomným žďárským fanouškům převážně z řad rodičů.

V ostatních zápasech žďárská přípravka s přehledem zvítězila a za celý turnaj inkasovala pouze pět gólů. Avšak dobrý výkon během celého turnaje na celkové vítězství nakonec nestačil a družstvo Hipposu se pouze díky horšímu skóre umístilo na konečném 2. místě.

Výsledek a především předvedená hra na turnaji v Pelhřimově je dobrou pozvánkou na příští turnaj, který se uskuteční za tři týdny v Přibyslavi. Že by nám mladí hrošíci dali předčasný dárek k vánocům?

 

Výsledky turnaje

 

Výsledky soutěží jednotlivců a družstev

sout04_1_13-14.png

 

sout04_2_13-14.png

 

foto: Pavel Rous

 

Sestava Hipposu

Gabaš Matěj, Hrubý Martin, Krejčí Jakub, Novák Ondřej, Pospíchal Vítek, Přibylová Martina,

Rousová Veronika, Sekničková Nikola, Sobotka Miroslav, Svatoň Martin

 

Trenér

Sochor Daniel

 

 

 

ZPĚT NA ROZPIS TURNAJŮ