Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Premiérový start přípravky Hipposu na turnaji v Jihlavě

1. turnaj – 20. 10. 2013, sportovní hala SK Jihlava

3. místo

 

Hippos se zúčastnil v kategorii elévů poprvé v minulé sezóně pár turnajů, ale v kategorii přípravek ho čekala premiéra až letos. A to nikoliv proto, že by se loni nechtěli trenéři účastnit turnajů, ale proto, že kategorie přípravek se otevřela na Vysočině až v letošní sezóně 2013/2014.

Do sezóny přípravek vstupuje Hippos jako nejpočetnější tým ze všech přihlášených. A to díky významné spolupráci se žďárským Sokolem, který poskytuje nejmenším Hrošíkům podporu nejen množstvím tréninkových jednotek. Tým přípravky se začal postupně budovat již v loňském roce, letos se na úspěšné jádro podařilo navázat náborem, kterým tým získává nové a nové tváře, které trénují 3 krát (!!!) týdně společně s mladší částí elévů – tj. s ročníkem 2004. Navíc se mezi námi objevují i ti úplně nejmenší, vždyť nejmladšímu Hipposáčkovi Pepíkovi Kratochvílovi z Nového Veselí je stále ještě 5 let.

V neděli 20. října se představil tým Hipposu na turnaji v Jihlavě pod vedením trenéra Daniela Sochora. Na turnaj se sjelo 6 týmů, avšak díky špatné organizaci místní FBŠ odehrál každý tým pouze 4 zápasy. I tak se premiéra Hipposu podařila na jedničku. Všechny soupeře drtil a prohrál pouze s mužstvem TJ Hraničář Malonty. Tento tým, pocházející z blízkosti česko-rakouské hranice v jižních Čechách je letos opravdu našlapaný a spoléhá se nejen na týmový výkon, ale zejména na individuální vyspělost dvou hráčů. Proto je pro nás velkou výzvou ho do konce sezóny nejen potrápit (což se povedlo již na následujícím turnaji), ale zkusit ho i porazit.

V ostatních týmech v soutěži jsou povětšinou úplní začátečníci, a proto holkám a klukům ze Žďáru, kteří hrají již druhým rokem, zatím nemohou konkurovat. Na tomto turnaji porazila přípravka všechny své soupeře kromě TJ Hraničář Malonty a vinou horšího skóre (o jeden gól) skončila na 3. místě za druhými Snipers Třebíč (z 6 zúčastněných týmů).

 

Výsledky turnaje

 

 

 foto: Pavel Rous

 

Sestava Hipposu

Čtveráková Kateřina, Krejčí Jakub, Novák Ondřej, Přibylová Martina,

Rousová Veronika, Sekničková Nikola, Sobotka Miroslav, Sochor Marek, Svatoň Martin

 

Trenér

Sochor Daniel

 

 

 

 ZPĚT NA ROZPIS TURNAJŮ